Zabiegi

Manicure i pedicure hybrydowyOczyszczanie skóry (manualne)Peeling kawitacyjnyMikrodermabrazja diamentowaEksfoliacja kwasamiMezoterapia mikroigłowaDepilacja woskiemPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs SECRET LASHESPrzekłuwanie uszu
Manicure i pedicure hybrydowy

     Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryskanym lakierem… A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na wizytę u kosmetyczki, czy chociażby brak czasu na „manicure domowy”. Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach (a nawet godzinach!), a kiedy są trwałe, to z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans. A przecież każda z nas wie, że zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka kobiety. Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-4 tygodni (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych). Pedicure hybrydowy utrzymuje sie nawet do 7 tygodni. W czasie lata eksponujemy nasze stopy i dlatego nasze paznokcie są narażone na liczne urazy, ale lakier hybrydowy zabezpiecza je. Także nie straszne mu piasek oraz woda i nie ma zmartwień, że podczas urlopu odpryśnie nam lakier i bedziemy musiały zakrywać stopy. Specjalna emalia do wykonywania manicure hybrydowego to połączenie lakieru i żelu. Hybrydy nie usuwamy jednak zwykłym zmywaczem do paznokci. Do jego usunięcia potrzeba specjalnego płynu na bazie acetonu i dlatego aby usunąć stylizację, należy ponownie udać się do salonu kosmetycznego.

W trosce i w oczekiwaniu na zadowolenie moich klientek używam lakierów hybrydowych bardzo dobrych marek: CND Shellac oraz Sun Flower Gelaq.

Czas trwania zabiegu od 1 – 1,5 godz.

Oczyszczanie skóry (manualne)

     Oczyszczanie twarzy to jeden z najczęstszych zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym.
Niezależnie od rodzaju cery każda osoba co jakiś czas czuje potrzebę oczyszczenia skóry twarzy z gromadzących się w porach drobnych czopów rogowo – łojowych – zaskórników. Jednak ten zabieg najczęściej wykonuje się u młodzieży oraz w przypadku skór tłustych i zanieczyszconych. Wiele osób zgłasza się do gabinetu kosmetycznego na oczyszczenie cery nie tylko z zaskórników, ale także z prosaków czy kaszaków. Zabieg oczyszczania cery rozpoczynany jest od dokładnego demakijażu twarzy. Jeśli cera tego wymaga wykonywany jest peeling. W zależności od rodzaju i stanu cery może to być peeling ziarnisty, enzymatyczny lub z kwasami owocowymi. Po peelingu kosmetyczka wykonuje peeling kawitacyjny w celu wstępnego oczyszczenia cery z zaskórników. Następnie nakłada na twarz maseczkę o działaniu rozmiękczającym naskórek. Działanie tego preparatu zwiększa zastosowanie urządzenia wytwarzającego parę tzw. wapozon. Strumień pary kierowany jest na twarz. Taki zabieg oprócz tego, że wzmacnia działanie maseczki daje także efekt rozszerzenia porów skóry. Jeśli cera jest tłusta, z wypryskami to kosmetyczka może zastosować ozonowanie pod koniec waporyzacji. Ozon ma bakteriobójcze działanie na skórę. Cały zabieg z zastosowaniem wapozonu trwa ok. 15 min. Po szybkim zmyciu maseczki kosmetyczka przystępuje do manualnego oczyszczania cery w jednorazowych rękawiczkach. Kolejny etap (pomijany niestety w wielu gabinetach) to d`arsonwalizacja. Zabieg wykonywany jest urządzeniem, które wytwarza prąd wielkiej częstotliwości. Pod wpływem tego prądu w tkance wytwarzana jest minimalna ilość ciepła. Działanie tego aparatu ma na celu uspokojenie skóry po zabiegu, jest to także rodzaj masażu, a także świetna dezynfekcja skóry za pomocą ozonu. Następnym etapem zabiegu oczyszczania cery jest nałożenie odpowiednio dobranej maseczki. Po zmyciu maseczki kosmetyczka używa kojącego toniku i nakłada odpowiedni do rodzaju cery krem.

Do oczyszczania skóry wykorzystujemy kosmetyki profesjonalne, renomowanej marki Charmine Rose.

W cenę zabiegu wliczona jest również porada na temat dalszej pielęgnacji skóry oraz doboru odpowiednich kosmetyków.

Czas między zabiegami zależy od rodzaju skóry oraz stopnia jej zanieczyszczenia.

Czas trwania zabiegu: ok. 1,5 godz.

Peeling kawitacyjny

     Jest to peeling wykonany specjalnym urządzeniem, które wykorzystuje ultradźwięki dla oczyszczenia skóry i usunięcia zrogowaciałego, a także martwego naskórka. Kawitacja jest bezbolesna i bardzo przyjemna, można ją wykonywać na całym ciele. Ma za zadanie oczyszczenie skóry oraz jej dezynfekcję. Zabieg ten pozwala na regenerację i oczyszczenie skóry bez efektów ubocznych w postaci zaczerwienienia, czy pojawiających się po czyszczeniu tradycyjnym strupków. Zabieg peelingu kawitacyjnego polega na wykorzystaniu ultradźwięków o określonej częstotliwości, które wytwarzają falę kawitacyjną. Fala ta, w obecności specjalnego toniku, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem ultradźwięków pęcherzyki ulegają znacznemu powiększeniu i gwałtownie pękają. Powoduje to niewidzialne dla oka rozbijanie i usuwanie martwych oraz zrogowaciałych warstw naskórka. Peeling kawitacyjny można wykonywać przez cały rok. Częstotliwość wykonywania zabiegu ustalamy w zależności od problemów skóry, można wykonywać taki peeling nawet jeden raz w tygodniu. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem mało inwazyjnym, który wykonywany jest profesjonalną szpatułką. Po zabiegu wykonujemy wtłoczenie przy pomocy sonoforezy składników aktywnych z ampułki w głąb skóry, wybranych odpowiednio do problemów i rodzaju skóry naszych Klientów. Zabieg kończymy położeniem maski algowej. Skóra natychmiast po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona, nabiera blasku i jest widocznie gładsza oraz napięta.

Zalecenia do wykonania peelingu kawitacyjnego:
– skóra sucha oraz mieszana z widocznymi zanieczyszczeniami,
– drobne i płytkie zmarszczki,
– trądzik i zanieczyszczenia skórne,
– szara skóra, zrogowaciały naskórek,
– przygotowanie i oczyszczenie skóry przed innymi zabiegami kosmetycznymi.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego:
– nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu,
– ciąża,
– rozrusznik serca lub inne metalowe elementy wewnątrz organizmu,
– osteoporoza,
– gorączka i ogólne złe samopoczucie.

Częstotliwość zabiegów: jednorazowo w celu oczyszczenia lub w serii 6 – 10 zabiegów raz w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: ok. 1,5 godziny

Mikrodermabrazja diamentowa

     Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą profesjonalnego usuwania zrogowaciałego i martwego naskórka tak, by skóra stała się bardziej promienna i jasna. Zabieg polega na złuszczaniu wierzchniej warstwy skóry za pomocą specjalnego urządzenia, które jest wyposażone w odpowiednie głowice, zakończone drobinkami diamentu. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezbolesnym, przyjemnym, bezpiecznym i nie wywołującym żadnych skutków ubocznych czy uczuleń. Zabieg ten w widoczny sposób regeneruje, wygładza i odmładza skórę. Mikrodermabrazja stosowana jest także do walki z drobnymi zmarszczkami, bliznami i w przypadku nowopowstałych rozstępów. W naszym Salonie Kosmetycznym zabieg mikrodermabrazji diamentowej rozpoczynamy demakijażem oraz wykonaniem peelingu dostosowanego do odpowiedniego rodzaju skóry. Po złuszczeniu naskórka wykonujemy sonoforezę wraz z odpowiednią ampułką. Zabieg zostaje zakończony położeniem masek odpowiednich do typu skóry naszych Klientek i Klientów i kremem z filtrem. W celu zwiększenia efektów mikrodermabrazji można zastosować w zabiegu kwasy. W naszym Salonie mamy do zaoferowania kwas migdałowy lub pirogronowy. W zależności od potrzeb skóry Klientów.

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej:
– trądzik,
– blizny (także potrądzikowe),
– zaskórniaki, prosaki, rozszerzone pory,
– przebarwienia (także posłoneczne),
– szorstki, zrogowaciały naskórek,
– wiotka skóra,
– rozstępy (płytkie i początkowe stadium).

Przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej:
– trądzik różowaty, krostkowaty, ropowiczy,
– uszkodzenia ciągłości tkanki skóry,
– zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne,
– zabiegi chirurgiczne twarzy (ok. 2 miesiące),
– ciąża.

Zalecenia po zabiegu:
– stosować krem z filtrem,
– unikać opalania przez okres 2 tygodni po zabiegu.

Częstotliwość zabiegów: jednorazowo w celu oczyszczenia lub w serii 4 – 8 zabiegów raz w tygodniu lub raz na 2 tygodnie.

Czas zabiegu: ok. 1,5 godzin.

Eksfoliacja kwasami

     Eksfoliacja kwasami w kosmetologii to kontrolowane niszczenie skóry substancjami chemicznymi. Istotą działania peelingów jest proces złuszczania naskórka. Podczas kuracji zostaje usunięta warstwa martwych komórek, a odsłonięta – świeżych i zdrowych. Złuszczanie naskórka pobudza do działania fibroblasty znajdujące się na styku naskórka i skóry właściwej, a to właśnie one są odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Szybciej również zaczyna odnawiać się naskórek. Zmarszczki, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, przebarwienia, plamy posłoneczne, zanieczyszczenia skóry – to zmiany, z którymi kwasy radzą sobie szybko i niemal bezboleśnie.

W naszym Salonie proponujemy zabiegi eksfoliacji kwasami:
Kwas Migdałowy CHARMINE ROSE
Kwasy Vedara Medical 

 

Czas trwania zabiegu: ok. 1,5 godz.

Mezoterapia mikroigłowa 

      Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który pozwala pobudzać znajdujące się pod skórą fibroblasty. Komórki te dzięki temu stają się aktywniejsze i produkują nowe włókna kolagenu i elastyny. W dużym stopniu wpływa to na poprawę jakości skóry. Co się z tym łączy – polepszeniu ulega również jej wygląd. Wszystko to możliwe jest, dzięki sterylnej głowicy, umieszczonej na dermapenie, która wykonuje setki powierzchniowych mikronakłóć. Tworzą  one otwartą drogę dla łatwiejszego transportu składników aktywnych zawartych w koktajlach – intensywnych koncentratach, do głębszych warstw skóry.

W naszym Salonie do tego zabiegu wykorzystujemy koktajle renomowanej marki Charmine Rose. W zależności od problemu skóry można wykorzystać jeden z czterech rodzajów które proponuje nam producent:
PEPTYDY BIO-MIMETYCZNE – BIO-MIMETIC MESO – (6 peptydów bio-mimetycznych, 18 aminokwasów kolagenu morskiego, 18 aminokwasów jedwabiu, Kwas hialuronowy, Koenzym Q10),
WITAMINY C-PP – DERMA C MESO – (5 % kwas as korbowy, 5% witaminy C – wyciąg z Aceroli, 3% witamina PP, 1% Glukonolakton, 0,5 % kwas ferulowy),
JEDWAB-DMEA 3% – AMINO-DMEA 3% MESO – (3% DMEA, 18 aminokwasów jedwabiu, Kwas askorbowy, Kwas hialuronowy),
KWAS HIALURONOWY – HYALURON MESO – (Kwas hialuronowy, Sfingolipidy, Fosfolipidy, Miód).

Co można uzyskać po zastosowaniu serii zabiegów?
– wygładzanie zmarszczek
– ujędrnienie skóry
– wymodelowanie owalu twarzy
– zniwelowanie przebarwień
– regeneracja komórek skóry
– spłycenie blizn
– niwelowanie cellulitu
– spłycenie rozstępów
– zmniejszenie porów
– wspomaganie leczenia trądziku
– wprowadzenie substancji aktywnych z preparatu kosmetycznego.

Postępowanie po zabiegu:
– 24 godziny po zabiegu nie należy używać kosmetyków kolorowych,
– 7 dni po zabiegu nie korzystać z sauny, basenu oraz siłowni,
– zakaz opalania przez 30 dni po zabiegu,
– należy stosować krem z filtrami przeciwsłonecznymi.

Depilacja woskiem

     Depilacja woskiem jest najbardziej popularną formą depilacji, dlatego taką usługę oferujemy Państwu. Depilację woskiem można stosować na dużych jaki małych powierzchniach oraz na wszystkich częściach ciała.
Depilacja woskiem polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów – powinny mieć minimum 0,5 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze. Po depilacji na podrażnioną, troszkę zaczerwienioną skórę nakładane są kosmetyki kojące.
Przeważnie efekt gładkiej skóry po zabiegu utrzymuje się przez okres od 14 do 30 dni, w zależności od cech indywidualnych klienta.
Do depilacji woskiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać.Można dzień wcześniej wykonać peeling ciała, nie nakładając po nim kremów czy mleczek do ciała.

Zalety depilacji woskiem
– Duże obszary niechcianych włosów, mogą zostać szybko usunięte z widocznym natychmiastowym efektem.
– Koszt jest stosunkowo niski a zadowolenie klientów wysokie.
– Klient jest uwolniony od niechcianych włosów na długi okres czasu aż do ponownego wzrostu włosa.
– Regularne wykonywanie zabiegów osłabia nowo wzrastające włoski.
– Owłosienie jest znacznie miększe i pokrywa mniejsze partie ciała w przeciwieństwie do innych metod depilacji nietrwałej.
– Występujące zaczerwienienie szybko znika.
– Zabieg nie powoduje świądu i pieczenia, nie podrażnia skóry.
– Prawie każdy obszar ciała może być woskowany, w tym brwi, twarz, strefy bikini, nogi, ręce, plecy, brzuch.
– Miejsca poddawane zabiegowi są o wiele gładsze niż te na których praktykujemy depilacje chemiczne czy za pomocą zwykłej maszynki.

Przeciwwskazania do wykonania woskowania:
– uczulenie na wosk,
– choroby i stany zapalne oraz ropne skóry,
– świeże rany lub blizny,
– żylaki i stany ropne,
– cukrzyca,
– zapalenie żył, żylaki,
– choroba skóry (łuszczyca),
– świeża opalenizna,
– zaawansowana ciąża,
– ubytki naskórka i rany na skórze,
– brodawki,
– stany gorączkowe.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

     Niestety nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednakże nic straconego. W obecnych czasach, nawet naturę można poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1. Wychodzimy z założenia, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

     Przedłużanie rzęs, jakie mamy przyjemność Wam zaoferować to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku”1 sztucznej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie. Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Nasze sztuczne rzęsy sprawią, że Wasze oczy nabiorą wyrazistości. Sztuczne rzęsy, jakie my oferujemy to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwycone.
Rzęsy są wykonane z wysokiej jakości jedwabiu z dodatkiem włókien syntetycznych, które imitują naturalną rzęsę. Są anatomicznie profilowane co ułatwia ich idealne dopasowanie do naturalnych rzęs. Rzęsy dobieramy indywidualnie dla klientki zgodnie z jej oczekiwaniami oraz możliwościami. Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni, jednak zaleca się powtarzanie zabiegu co 4-5 tygodni.

Zasady pielęgnacji permanentnych rzęs:
– Przez minimum 8 godzin po założeniu należy unikać kontaktu rzęs z wodą.
– Przez pierwsze dwa dni należy unikać gorących, wilgotnych pomieszczeń – sauna, basen, łaźnia.
– Nie należy używać tuszy do rzęs.
– Nie należy zmywać makijażu tłustymi mleczkami, śmietankami, płynami dwufazowymi ponieważ osłabiają one działanie kleju. Najlepiej używać płynów, żeli, pianek do demakijażu oczu bez zawartości substancji PEG.
– Na przedłużone rzęsy nie można robić trwałej ondulacji oraz henny.
– Nie powinno się stosować zalotki, ponieważ może ona połamać rzęsy.
– Przy aplikacji kremów oraz masek pod oczy należy zachować ostrożności aby nie nakładać tych preparatów na rzęsy, jedynie na skórę wokół oczu. Dotyczy to również fluidów i pudrów. Zawierają one związki tłuszczowe, które osłabiają trwałość kleju.
– Nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować uszkodzenie cebulki rzęsy, a w rezultacie zatrzymać jej odnowę lub utrudnić regenerację. Rzęsy można usunąć tylko w gabinecie, przy użyciu specjalnego preparatu przez wykwalifikowaną osobę.

Czas wykonania zabiegu: ok. 2 godz.

     1Pierwsze przekłucie uszu, to bez wątpienia ważne wydarzenie i dla dzieci i dla rodziców. W Salonie Kosmetycznym Olga Grynko zrobimy wszystko aby Twoja pociecha zapamiętała ten dzień jako radosny a strach przed bólem odszedł w zapomnienie.

     Zabieg przekłuwania uszu jest uniwersalną formą piercingu zarówno dla dzieci, kobiet jak i mężczyzn.
Wykonujemy go profesjonalnym urządzeniem amerykańskiej firmy STUDEX® z zastosowaniem sterylnych, antyalergicznych kolczyków z najwyższej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej, która nie powoduje uczuleń oraz przyspiesza gojenie ucha. W Salonie dostępne jest kilka wzorów kolczyków. Przed wykonaniem zabiegu dziecko ma możliwość wyboru odpowiedniego wzoru dla siebie. Kolczyki umieszone są w sterylnych opakowaniach, które otwierane są przy kliencie – gwarantuje to 100% sterylności i bezpieczeństwa.
Opatentowany system przekłuwania uszu firmy Studex jest bezpieczny i higieniczny oraz szybki. Podczas jednego ruchu ucho zostaje przekłute wraz z umieszczeniem kolczyka i zapinki na swoim miejscu, tak więc jest to metoda minimalizująca przykre doznania. Zabieg jest krótki, w pełni bezpieczny oraz nie powoduje nadmiernego bólu, jak przy tradycyjnej metodzie przekłuwania ucha.
Przed zabiegiem przeprowadzana jest indywidualna konsultacja, podczas której klient zostaje poinformowany o przebiegu zabiegu, przeciwwskazaniach do jego przeprowadzenia oraz zapoznaje się z zasadami pielęgnacji uszu po zabiegu. Konsultacja zakończona jest podpisaniem oświadczenia zgody na zabieg. Klient dostaje również do domu opis pielęgnacji uszu po zabiegu.
Jeżeli do zabiegu przystępuje osoba niepełnoletnia, konieczna jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna.

2

Pielęgnacja po zabiegu :
– Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
– Oczyszczaj przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając płynu do pielęgnacji uszu STUDEX® lub wody utlenionej bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo , tzn. tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być suche.
– Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda a następnie oczyszczone płynem do pielęgnacji uszu STUDEX® lub wodą utlenioną jak opisano powyżej.
– Okolica miejsca przekłucia powinna być oczyszczana płynem do pielęgnacji uszu STUDEX® lub wodą utlenioną, a następnie pozostawać sucha, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych.
– Przez około 1 tygodnia nie polecamy korzystać z basenu, sauny itd.

Nie wolno :
– Nie wyjmuj kolczyków.
– Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha – zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho – to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje luźny w czasie okresu gojenia. To jest sprawa zasadnicza, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji.

Płatek ucha :
– Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni.
– Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły.
– Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego ( nie powodującego uczulenia ) materiału.
– Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, natychmiast zasięgnij porady w naszym Salonie Kosmetycznym lub u lekarza rodzinnego. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady.

Nie wolno :
– Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 12 tygodni.
– Po 12 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki z prostym drutem mogą być noszone w sposób ciągły.
– Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem, nieprzerwanie przez pierwsze 12 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.
– Z powodu właściwości chrząstki ucha, szczególna dbałość powinna być zachowana w okresie gojenia. Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie natychmiast zasięgnij porady w naszym Salonie Kosmetycznym lub u lekarza rodzinnego. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady.
– Zaniedbanie właściwej pielęgnacji po zabiegu przekłuwania uszu lub nie zasięgnięcie porady medycznej natychmiast gdy pojawi się problem, może spowodować trwałe uszkodzenie chrząstki ucha.
– Komplikacje po zabiegu przekłucia uszu występują bardzo rzadko a statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji.
Z całego serca życzymy Twojemu dziecku, aby jego kolczyki sprawiały mu dużo radości!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. więcej informacji

Polityka plików „cookies” Niniejsza Polityka dotyczy plików „cookies” i odnosi się do strony internetowej, której operatorem jest Salon Kosmetyczny Olga Grynko. Czym są pliki „cookies”? Poprzez pliki „cookies” należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. „Cookies” zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Do czego używamy plików „cookies”? Pliki „cookies” używane są w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika. Jakich plików „cookies” używamy? Stosowane są dwa rodzaje plików „cookies” – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do wylogowania ze strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika. Pliki „cookies” wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności. Czy pliki „cookies” zawierają dane osobowe? Dane osobowe gromadzone przy użyciu plików „cookies” mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Takie dane są zaszyfrowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom nieuprawnionym. Usuwanie plików „cookies”? Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików „cookies” na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików „cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenie użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików „cookies” dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Ograniczenie stosowania plików „cookies”, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

Zamknij